Kariera

Specjalista ds. sprzedaży Produktów UnoTech w Polsce

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż pras belujących UnoTech na rynku polskim, rozpoznanie rynku, aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • wyszukiwanie oraz analiza informacji z rynku polskiego, zapytań ofertowych, w tym także postępowań przetargowych dot. pras belujących
  • opieka nad obecnymi klientami, sprzedaż części zamiennych, doradztwo w zakresie rozbudowy czy ulepszeń
  • informowanie klientów o nowinkach technicznych i technologicznych dotyczących pras belujących
  • współpraca z działem serwisu w zakresie możliwości zmian, ulepszeń, identyfikacji problemów przy istniejących prasach
  • wizyty u klientów
  • przygotowywanie ofert na prasy belujące m.in. specyfikacji technicznych, opisów, w tym dokumentów formalnych wymaganych przy przetargach publicznych, w porozumieniu z działem sprzedaży UnoTech w Niemczech

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne będzie atutem
  • znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość branży odpadowej

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się grupie firm
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • szkolenia w centrali UnoTech w Niemczech
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwości rozwoju

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

KONTAKT

Sutco®-Polska Sp. z o.o.
ul.Hutnicza 10
40-241 Katowice

+48 32 73 03 835 lub +48 32 73 03 836
kadry-rekrutacja@sutco.pl

UnoTech GmbH z siedzibą w Niederlangen/Niemcy jest niemieckim projektantem i producentem w pełni automatycznych pras belujących do różnego rodzaju materiałów surowcowych oraz odpadów, takich jak papier, tektura, tworzywa sztuczne, odpady domowe zmieszane lub puszki. Firma rozwija się nieprzerwanie od 2007 roku, opracowując niezawodne urządzenia służące do maksymalnego zagęszczenia materiału przy produkcji jednorodnych, optymalnych do transportu beli.
UnoTech oraz Sutco-Polska należą do grupy LM-Group, która działa aktywnie w branży ochrony środowiska na całym świecie, oferując szerokie spektrum produktów i usług od pojedynczych maszyn i urządzeń po zaawanasowane technologicznie instalacje do przetwarzania odpadów.