Kariera

MISTRZ WYDZIAŁU

OPIS STANOWISKA:

  • zarządzanie ok. 30-osobowym zespołem w firmie produkcyjnej
  • sprawowanie stałego nadzoru nad realizacją powierzonych zadań produkcyjnych
  • organizacja i kontrola pracy podległego zespołu
  • optymalizacja procesów i kosztów produkcji
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • dbałość o realizację celów jakościowych i wydajnościowych
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo, jakość, terminowość wysyłek oraz koszty
  • zapewnienie na zajmowanym stanowisku należytej organizacji pracy umożliwiającej właściwe i terminowe wykonywanie powierzonych zadań
  • praca w systemie zmianowym

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
  • benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, bezpłatnego kursu języka niemieckiego oraz bogatego Funduszu Socjalnego

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

Kontakt

Sutco®-Polska Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 10
40-241 Katowice
+48 32 73 03 836
kadry-rekrutacja@sutco.pl

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.