THREE COMPANIES - ONE STRONG PARTNER.

LM-GROUP - DLA OCHRONY ZASOBÓW NATURALNYCH I ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU.

Zachowanie i ochrona naszego środowiska naturalnego jest ważnym celem. Ponieważ zasoby naturalne są ograniczone, ważne jest, aby odzyskiwać surowce wtórne z odpadów i ponownie je wykorzystywać. LM-GROUP łączy podstawowe kompetencje trzech znanych specjalistów na rynku gospodarki odpadami:

L&M Entsorgungs-Systeme - oferuje technologie prasowania dla materiałów i odpadów nadających się do recyklingu.
COLLECTING

Sutco RecyclingTechnik - działa na całym świecie w branży instalacji do przetwarzania i sortowania odpadów.
SORTING

unoTech GmbH - kompetentny twórca i producent kompletnego typoszeregu kanałowych pras belujących.
BALING

EKSPERCI DO ROZWIĄZAŃ ZARZĄDZANIA UTYLIZACJĄ

COLLECTING - Ludden & Mennekes Entsorgungs-Systeme, specjaliści w branży instalacji do zgniatania odpadów, różnorodnych wielkości, do wszystkich rodzajów odpadów i surowców wtórnych.

Mobilne i stacjonarne urządzenia firmy Ludden & Mennekes zapewniają klientowi wybór w zależności od potrzeb i lokalizacji. Sfera działalności przedsiębiorstwa obejmuje planowanie, konstruowanie, produkcję i montaż, jak również dystrybucję, serwis oraz wynajem urządzeń zagęszczających i należących do nich komponentów. Od 1991 roku L&M planuje, konstruuje i realizuje wydajne i nowoczesne urządzenia do zagospodarowania odpadów.

Ludden & Mennekes w sieci www.ludden.de

RECYKLING DLA SKUTECZNEGO PONOWNEGO UŻYCIA

SORTING - rozdzielanie i sortowanie to temat dla Sutco.

Sutco® od ponad 35 lat projektuje, wykonuje i montuje instalacje do przetwarzania odpadów. Portfolio zaczyna się od kompletnych rozwiązań „pod klucz” poprzez rozwiązania częściowe, aż do sprzedaży pojedynczych urządzeń.

Sutco® jest specjalistą w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu zaawansowanych instalacji do przetwarzania i sortowania odpadów. Sutco® RecyclingTechnik GmbH wraz ze swoimi firmami córkami, Sutco®-Polska w Polsce, Sutco® Iberica w Hiszpanii, Sutco® Brasil w Ameryce Południowej i Sutco® UK w Wielkiej Brytanii działa na całym świecie, mając na swoim koncie już ponad 480 referencyjnych instalacji.

Sutco® w sieci www.sutco.de

JAKOŚĆ WYKONANA W NIEMCZECH.

BALING - belowanie dla efektywnego transportu.

unoTech rozwija, konstruuje i wykonuje w pełni automatyczne prasy belujące o sile nacisku od 400 do 2300 kN. Prasy kanałowe i belujące tego przedsiębiorstwa, działającego na rynkach międzynarodowych, ale z siedzibą i miejscem produkcji w Niemczech, wyróżnia wysoka jakość produktów. Nazwa unoTech oznacza efektywne belowanie odpadów w trwałe i mocno zagęszczone bele.

Prasy belujące unoTech gwarantują:

  • dużą przepustowość
  • wysoką trwałość
  • pełną ochronę przed zużywaniem
  • w pełni automatyczne wiązanie

unoTech w sieci www.unotech.de

RECEPTĄ NA SUKCES LM-GROUP JEST SUMA JEJ DOŚWIADCZEŃ.

Wewnątrz grupy przedsiębiorstw, które wyspecjalizowały się w technologiach ochrony środowiska, przygotowujemy, konstruujemy i realizujemy zaawansowane i nadające kierunek rozwiązania i koncepcje instalacji do przetwarzania odpadów. Nasze systemy znajdują zastosowanie na całym świecie.

www.lm-group.com