SORTUJEMY CZYSTO. SORTUJEMY DOKŁADNIE. SORTUJEMY RÓŻNORODNIE. SUTCO.

WYSORTUJEMY DLA CIEBIE TO CO NAJLEPSZE W ODPADACH.

Sutco-Polska Sp. z o.o. jest wiodącym na rynku polskim producentem instalacji do przetwarzania różnych rodzajów odpadów. Działając na rynku od ponad 27 lat zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, która pozwala nam z powodzeniem tworzyć kompleksowe technologie do przetwarzania odpadów, które doceniane są przez naszych klientów na terenie całego kraju. W Polsce dostarczyliśmy ponad 90 instalacji do przetwarzania odpadów, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska naturalnego i zachowania zasobów naturalnych.

Sutco-Polska jest częścią grupy Sutco, w skład której wchodzą jeszcze cztery kolejne przedsiębiorstwa: Sutco RecyclingTechnik w Niemczech, Sutco UK w Wielkiej Brytanii, Sutco Iberica w Hiszpanii oraz Sutco Brasil w Ameryce Pd. Poprzez działalność firm z grupy, Sutco jako wykonawca instalacji, zaangażowane jest na całym świecie w skuteczną gospodarkę odpadami poprzez skuteczny recykling surowców wtórnych. Działamy kompleksowo, realizujemy projekty „pod klucz”.

HISTORIA SUKCESU PRZEDSIĘBIORSTWA.

Zakład produkcyjny Sutco-Polska został założony w 1991 roku w Sosnowcu. Od początku działalności firma produkowała komponenty oraz kompletne instalacje technologiczne do przetwarzania odpadów, początkowo głównie na rynki Europy Zachodniej. W roku 1993 powstało w Krakowie Sutco Biuro Inżynierskie, a w roku 2005 Sutco-Polska została przeniesiona do Katowic, gdzie obecnie znajduje się siedziba firmy oraz zakład produkcyjny. W roku 2008 również Biuro Inżynierskie zmieniło siedzibę na Katowice, co dało nowy impuls do rozwoju firmy.

Od 1999 roku Sutco-Polska działa aktywnie na rynku polskim tworząc koncepcje linii technologicznych do przetwarzania odpadów i poszerzając każdego roku grono swoich zadowolonych klientów. 27 lat funkcjonowania firmy to okres dynamicznego rozwoju od „zwykłego” zakładu produkcyjnego do profesjonalnego, samodzielnego przedsiębiorstwa oferującego klientowi kompleksowy, indywidualny, zaawanasowany technologicznie i technicznie produkt.

Sutco Polska – Twój partner w technologiach do sortowania i przetwarzania odpadów.