ŚLUSARZ REMONTOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie konserwacji, przeglądów i remontów w/w maszyn i urządzeń
  • bieżąca usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz  naprawy
  • naprawa urządzeń pneumatycznych i hydraulicznych (np. szlifierki pneumatyczne)
  • sporządzanie zapisów z przeglądów i napraw maszyn i urządzeń
  • przeglądy instalacji gazowych
  • wykonywanie zleconych prac przez przełożonego

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym (mile widziane średnie)
  • kilkuletni staż na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • znajomość podstaw hydrauliki siłowej (umiejętność odczytywania schematów, dokumentacji)
  • zdolności manualne, zmysł techniczny, elastyczność umiejętność pracy zespołowej, punktualność
  • znajomość budowy obrabiarek oraz maszyn do obróbki plastycznej takich jak: tokarki frezarki, wiertarki, krawędziarki, zwijarki, nożyce gilotynowe, piły taśmowe i tarczowe, suwnice, podnośniki, sprężarki, żurawie, śrutownice
  • umiejętność wykonywania napraw w/w  maszyn i urządzeń
  • możliwość  pracy w trybie dwuzmianowym
  • praca na wysokości powyżej 3m

WYMAGANE UPRAWNIENIA:

  • uprawnienia gazowe G-3/E, G-2/E- kotły, wentylatory, sprężarki, instalacje cieplne
  • uprawnienia na obsługę suwnic i żurawi z poziomu „0”
  • uprawnienia mechaniczne do konserwacji suwnic, wciągników i żurawi stacjonarnych MII, M-E lub SW

MILE WIDZIANE:

  • ukończone szkolenia w zakresie hydrauliki siłowej, urządzeń pneumatycznych
  • umiejętność wykonywania przeglądów i konserwacji stacji redukcji gazu
  • uprawnienia gazowe G-3/D, G-2/D - kotły, wentylatory, sprężarki, instalacje cieplne

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju
  • benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, bezpłatnego kursu języka niemieckiego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

Sutco®-Polska Sp. z o.o. ul. Hutnicza 10 40-241 Katowice +48 32 73 03 836 kadry-rekrutacja@sutco.pl

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.