Pracownik narzędziowni

OPIS STANOWISKA:

  • rozładunek dostaw
  • wydawanie narzędzi
  • stała kontrola stanów magazynowych
  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji
  • drobne prace naprawcze (wymiana trzonka, przewodu, ostrzenie wierteł)
  • obsługa komputera

WYMAGANIA:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • benefity w postaci kart sportowych, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, bezpłatnego kursu języka niemieckiego oraz bogatego Funduszu Socjalnego
  • dodatkowe szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji

MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:

  • Katowice, ul. Hutnicza 10

Sutco-Polska Sp. z o.o. ul. Hutnicza 10 40-241 Katowice +48 32 73 03 836 kadry-rekrutacja@sutco.pl

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.